Rezerwacja obiektów on-line na Twojej nowej stronie www
Dodaj swoje obiekty z rezerwacją i kalendarzem zajętości do strony www
system rezerwacji dla domków letniskowych
jQuery Slider


DEMO - obiekt 2

Kalendarz rezerwacji: DOMEK LETNISKOWY SKRZAT - 6 osobowy

darmowe strony z systemem rezerwacji

Domek SKRZAT demo formularza do rezerwacji on-line 


Rezerwacja on-line ( rezerwuj teraz )

DOMEK LETNISKOWY SKRZAT - 6 osobowy

Od dnia:

Do dnia:        
        
        

Nowa strona www z darmowym kalendarzem rezerwacji to znakomite rozwiązanie dla firm agroturystycznych, pensjonatu, hoteliku i hotelu. Często poszukuje się rozwiązania jak dodać kalendarz rezerwacji do strony www. Tutaj dostępna jest cała nowa strona www z zaimplementowaną funkcją rezerwacji obiektów on-line.

Na stronie można umieścić interaktywną mapkę oraz tworzyć impresyjne slajdy z dynamicznymi sloganami reklamowymi. Dodatkowo każda darmowa strona utworzona w entro.pl ma półroczne darmowe wsparcie pozycjonowania.

Zarówno strona www jak i kalendarz generowane są darmowo. Niewielki koszt utrzymania strony na serwerze ( 107 zł/rok ) jest bardzo konkurencyjny z komercyjnymi wdrożeniami systemów bookingowych. 

Ponieważ nasz system do rezerwacji jest rozwiazaniem autorskim, może być rozwijany i modyfikowany wg. życzeń klienta. Podstawowe funkcje pozwalają na błyskawiczną obsługę klientów wynajmujących pokoje w hotelu, domki letniskowe, kwatery.

Strona internetowa wygenerowana w kilka chwil ma wiele dodatkowych funkcji oprócz kalendarza i formularza rezerwacji. Można na niej publikować treści nie związane bezpośrednio z rezerwacjami, tworzyć galerie zdjęć, sprawdzać statystyki wejść, prowadzić optymalizację metaznaczników do skutecznego pozycjonowania.

 

Firma DEMO-EKSPRES