Rezerwacja obiektów on-line na Twojej nowej stronie www
Dodaj swoje obiekty z rezerwacją i kalendarzem zajętości do strony www
system rezerwacji dla domków letniskowych
jQuery Slider


Powiadomienia SMS

System do rezerwacji obiektów on-line EntroBOOK oprócz standardowych funkcji powiadomień, wiadomości e-mail zarówno do administratora obiektu jak i na e-mail osoby rezerwującej wysyła w chwili rezerwacji:

Wiadomość SMS na telefon komórkowy administratora obiektu

zawierający podstawowe dane rezerwującego, nazwę zarezerwowanego obiektu, terminy rezerwacji oraz co ważne numer telefonu osoby rezerwującej. Pozwala to na natychmiastową reakcję, oddzwonienie, wysłanie wiadomości sms potwierdzającej dokonanie rezerwacji, przesłanie numeru konta do przedpłaty za rezerwację obiektu. 

Szybka reakcja na zapytanie, rezerwację jest zawyczaj doceniana przez klientów. Firma, która prowadzi skuteczną i sprawną komunikację w złożonym procesie rezerwacji jest postrzegana od początku jako profesjonalna. Odpowiedź na e-mail, potwierdzenie sms, odnotowanie potwierdzenia rezerwacji w kalendarzu zajętości dostępnym on-line na stronie www to dobry początek sprzedaży usług hotelowych, wczasowych, wynajmu obiektów.        
        
        

Podstawowy pakiet SMS

W cenie rocznego utrzymania strony jest udostępniony bazowy, darmowy pakiet 50 szt. wiadomości SMS. Pakiet ten można rozszerzyć do dowolnej ilości. Przykładowo powiększenie pakietu o 200 sms-ów to koszt 50,- zł

Wiadomości SMS są wysyłane na telefon komórkowy o ile został wprowadzony prawidłowo 9-cio cyfrowy numer telefonu w zakładce "Moje dane" panelu administracji EntroCMS. Powiadomienia są wysyłane tylko do polskich sieci komórkowych.

Powiadomienia e-mail

Standardowo i bezpłatnie sytem wysyła natychmiastowe powiadomienia do osoby rezerwującej oraz do administratora. Wiadomość do osoby rezerwującej może być personalizowana pod rezerwowany obiekt, tzn. do takiej wiadomości dołączane jest info z obiektu wykreowane w panelu administracji EntroBOOK.

Instalacja kalendarza rezerwacji EntroBOOK

Darmowy system rezerwacji pokoi, obiektów, domków letniskowych można wygenerować i zainstalować samodzielnie. Utwórz w kilka chwil nową stronę z systemem rezerwacji tutaj: http://www.entro.pli korzystaj z dostępnych szablonów, cms, i kalendarzy.

Zapytania tel i przez chat:
tel. +48 696-701-121

Rozmowa on-line: CHAT 

Firma DEMO-EKSPRES